USŁUGI - Haft komputerowy, Studio haftu - hafciarnia, HAFT, Profesionalne nadruki na odzieży,

image01 image02 image03
Idź do spisu treści

Menu główne

USŁUGI

Studio projektowe.


Chcąc stworzyć ciekawy haft na danej części garderoby, należy posiadać odpowiedni program, który pomoże nam w profesjonalnym zaprojektowaniu wzoru, wielkości haftu i idealnego dopasowania go, do konkretnej rzeczy. Nasza firma wykorzystuje do pracy kilka  programów, które umożliwiają projektowanie wzorów hafciarskich Digitizer MBX, Drawings 4 i Era Stitch Uniwersal, Pakiet Adobe CS4 oraz Pakiet Corel Draw X5, wedle koncepcji, wizji i pomysłu samej osoby zainteresowanej. Ogromne możliwości, najlepszy haft, pełen dobór wachlarza ofertowego do wymagań Klienta.


Haft komputerowy


W dzisiejszych czasach, możliwości hafciarni są tak ogromne, że Klient może wybierać tak różnorodne wzory, jakie tylko mu się podobają. Nasze studio haftu poleca najlepsze, najbardziej atrakcyjne i oryginalne hafty komputerowe, wykonane na najnowszych maszynach, dających piękny efekt wizualny, ciekawy design i najwyższą jakość produktu. Decydując się na haft na danym przedmiocie, można zrobić komuś bliskiemu piękny prezent. Ręczniki z jego imieniem? Fartuszek z ciekawym opisem? Może koszulka z oryginalnym logo?


Folie Flex i Flock.


Jeden z najlepszych nośników, dzięki którym mamy możliwość wykonać transfer na koszulkach i innych częściach garderoby. Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam trwałe i łatwe do wykonania wzory na materiale. Poprzez zastosowanie folii FLEX i FLOCK można uzyskać idealne krycie, wyrazistą barwę kolorów, jak również i odporność na  spieranie. Najtańsza metoda nadruku, dająca idealne efekty końcowe.

Folie Flex.


Flex jest to materiał wykonany z wysokiej jakości folii poliuretanowej, która jest zlaminowana  z termicznie aktywnym klejem. Folie Flex idealnie sprawdzają się do termotransferu na koszulkach, dając pożądany i zamierzony efekt, na bardzo długi czas. Metodą tą, można transferować wzory na koszulkach, odzieży roboczej, czy też na tekstylianych elementach dekoracyjnych. Najlepsza folia Flex to trwałość, gwarancja zadowolenia, komfort i swoboda noszenia.

Folie Flock.


Flock jest to bardzo dobrej jakości materiał, wykonany na bazie włókien celulozy. Odpowiednia faktura i stosowna głębia koloru sprawia, że można wykonywać różnorodne nadruki na koszulkach, odzieży roboczej, jak również i na tekstylianych elementach dekoracyjnych. Najlepsza folia flock, która da nam wymrzony produkt  i piorunujący efekt.


Termotransfer
i Sublimacja
.


Specjalizujemy się w nowoczesnych, oryginalnych technikach nadruku, jakimi w ostatnich czasach jest termotransfer i sublimacja. Cóż więc to za działanie? Otóż, najprościej mówiąc jest to jeden ze sposobów robienia nadruków, który polega na wtapianiu farby w konkretną tkaninę. Farba ta łączy się z tkaniną i wnika głęboko w strukturę materiału. Dlaczego właśnie takie rozwiązanie? Przede wszystkim ze względu na wytrzymałość. Sublimacja sprawia, że wykonany nadruk na koszulce, bluzie, czy nawet smyczy, jest odporny na wodę, czy na promieniowanie słoneczne. Decydując się na to rozwiązanie, zyskuje się więc nie tylko trwały produkt, ale również ciekawe i modne w wyglądzie zastosowanie.


Ręcznik z haftem
- pomysł na prezent.


Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla rodziców na rocznicę ślubu? Nie wiesz co kupić mamie na urodziny? Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy upominek na Dzień Babci? Dziś nasza firma oferuje Ci oryginalne pomysły na niespodziankę dla kogoś bliskiego. Piękne, haftowane ręczniki z profesjonalnie zrobionym haftem. Mogą na nich znaleźć się imiona, ważne daty, czy też szczególne dla danej osoby słowa. Piękne komplety ręczników w różnorodnych kolorach, z najwyższej jakości materiałów. W Twojej łazience, może pojawić się piękno. Przywróć jej nieskazitlny i piękny wygląd. Haft na ręcznikach jest idealnym pomysłem na prezent.


Szatki na chrzest.


Szatka do chrztu, jest symbolem tego, jakże ważnego dla dzieciątka dnia. Matka chrzestna kupując taką szatkę, powinna zwrócić uwagę na jej jakość, piękno i oryginalny wygląd. Nasza firma świadczy różnorodne szatki w wielu wzorach. Oferujemy szatki z kolorowymi wykończeniami, szatki haftowane, jak również i wzory w postaci imienia, daty chrztu i innych tego typu haftów.


Sukienki na roczek.


Oferujemy piękne, gustowne i modne sukienki do chrztu i na pierwszy rok życia. Własne pomysły i koncepcje. Wszystko idealnie zaprojektowane i stworzone. Idealne hafty, najwyższa jakość materiału, dokładne dobranie tkanin. Twoje dziecko może wyglądać niczym mała księżniczka. Zafunduj jej wyjątkową sukienkę na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Niech po latach, oglądając zdjęcia, zobaczy na nich małego, ślicznego Aniołka. Patrząc na szeroki wachlarz produktów, każdy wybierze takie sukienki, jakie tylko się mu podobają.


Indywidualne pomysły.


Nasza firma spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych drogich Klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie i każdy Klient otrzymuje od nas najwyższą jakość usługi i pełne zadowolenie. Realizujemy indywidualne projekty na zamówienie. Niecodzienne emblematy, niespotykane naszywki, jedyne  swoim rodzaju hafty na koszulkach, odzieży roboczej, na smyczach, czy na innych osobistych produktach. Wybierz najlepsze hafty komputerowe już dziś i wyraź siebie. Bądź tym, co stawia na nowoczesność, oryginalność  i indywidualne podejście do życia.


 
Powered By JAP
Haft komputerowy & Flex & Flock & Sublimacja © 2012.  Designed by JAP
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego